Współpraca

Zamówienia i dostawy
W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria do wszystkich telefonów oferowanych na polskim rynku.
Proponujemy korzystne ceny, szeroki asortyment oraz szybki czas realizacji.

Zamówienia można składać :

Oferujemy WYSYŁKI GRATIS przy zamówieniach powyżej 200 zł netto.

Zamówienia poniżej tej kwoty wysyłamy na koszt Zamawiającego.

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego - TRANSPORT GRATIS.


Reklamacje

Szanowni Klienci,
Każda reklamacja powinna zostać opisana za pośrednictwem

Formularza Zgłoszenia Reklamacyjnego

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Reklamacji:
tel.: 604-744-740
e-mail: magazyn@cell-kom.com

Sklepnowości w branży gsm

>czytaj więcej

wsparcie

Aby odnieść sukces

każdy potrzebuje wsparcia. Współpracując z nami możesz na nie liczyć.

W ramach naszego elastycznego podejścia oferujemy fachowe doradztwo dotyczące zarówno kompatybilności jak sposobu montażu części serwisowych. Pomagamy też w sprzedaży oferując pomoc w wyborze odpowiedniego asortymentu, kolorów, wzorów, nowości które powinny znaleźć się w twojej ofercie.

wysokie standardy

Jakość produktów

wysokie standardy działania to podstawa istnienia firmy cell-kom. Na uczciwości i zaufaniu budujemy nasze relacje z partnerami handlowymi.

To zaufanie musi przekładać się także na nasze produkty, dlatego ich niezawodność jest dla nas priorytetem. Nie zapominamy przy tym o funkcjonalności i estetyce.

Hurtownia GSM ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych: sklepów, sieci i punktów handlowych, jak i klentów detalicznych. Ceny dla klientów hurtowych zostają przypisany po zarejestrowaniu klienta w sklepie internetowym oraz weryfikacji telefonicznej. Dostarczamy zawsze produkty najwyższej jakości. Nasza hurtownia oferuje produkty znanych i cenionych producentów, jesteśmy dystrybutorem wielu wiodących marek na ranku GSM. Aby znaleźć odpowiednie PRODUKTY wystarczy skorzystać z wyszukiwarki umieszczonej na stronie naszej stronie i wpisać odpowiednią frazę składającą się z kilku słów lub oznaczeń technicznych. Na podstawie własnego systemu działania, który opiera się na błyskawicznym rozpoznawaniu sytuacji rynkowej- nowości w branży gsm – zawsze pierwsi, oraz dokładnym poznawaniu potrzeb Klientów. Jesteśmy sprawdzonym partnerem. Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni.

Realizacja strony Internetowej: virtualmedia.pl
Copyright © 2014 CellKom 2018

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.